Я періодично розміщую замовлення для виконавців. Всі «недорукі» які беруться за роботу, можуть якимось чином, після моїх відгуків, про їх погану роботу, залишати в помсту і про мене як замовника негативний відгук.
Сенс тоді в цьому сервісі? Або це сервіс під гаслом "Хто на кого більше «гівна наллє»". Як же потім іншим розбиратися в виконавцях????
Пишу в сервіс, мені відповідь - "Доведіть мовляв факт поганої роботи або шахрайства"
Бред… Я не збираюся цим займатися.
Виконавці дзвонять з лівих номерів, після вибору завдання.
Самі виконавці реєструються під псевдолюдмі, просять знизити ціну, тягнуть терміни виконання, що не доробляють, пропадають.
У сервісі по людям інфо не взяти, потім взагалі не зрозуміти хто тобі послугу надавав.
Вообщем все погано в цьому плані…
…
- Увійдіть або зареєструйтесь щоб залишати коментарі
- 29 переглядів
"кто на кого больше «говна…
Резюме. Необычно… обычно жалуются исполнители. а тут заказчик… наверное настолько "особенный" заказчик))