Сервіс жахливий, недодуманої, недопрацьований

Опубліковано Игорь 
:: 13 сер. 2020 - 15:52

Сайт
(не рекомендую)

Я періодично розміщую замовлення для виконавців. Всі «недорукі» які беруться за роботу, можуть якимось чином, після моїх відгуків, про їх погану роботу, залишати в помсту і про мене як замовника негативний відгук.

Сенс тоді в цьому сервісі? Або це сервіс під гаслом, хто на кого більше «гівна наллє», як же потім іншим розбиратися в виконавців ????

Пишу в сервіс, мені відповідь - "Доведіть мовляв факт поганої роботи або шахрайства"

Бред… Я не збираюся цим займатися.

Виконавці дзвонять з лівих номерів, після вибору завдання.
Самі виконавці реєструються під псевдолюдмі, просять знизити ціну, тягнуть терміни виконання, що не доробляють, пропадають.
У сервісі по людям інфо не взяти, потім взагалі не зрозуміти хто тобі послугу надавав.

Вообщем все погано в цьому плані…

1. "кто на кого больше «говна нальёт»" это в точку 👌
  2. как вы устанавливаете "левые номера"? и хто вы такой чтоб кому-то определять какой номер ему положен?
  3. зарегистрироваться псевдо исполнителю нужно 🐨-сервису подсунуть левый паспорт (можно, но не каждый сможет. т.е. массово не практикуется)
  4. конфиденциальную инфо по людям… Если не дает сервис - обращайтесь в СБУ. тама есть она, тама вам дадут…

Резюме. Необычно… обычно жалуются исполнители. а тут заказчик… наверное настолько "особенный" заказчик))