Можна буде видалити акаунт повністю з УСІМА даними без можливості відновлення?

Опубліковано Alexandras 
:: 29 лип. 2020 - 01:22

Сайт
  1. Погано вантажить при хорошій якості інтернету. Не вийшло навіть зареєструватися нормально хоча у мене хороший інтернет. Пише "Ваша реєстрація була перервана, бажаєте продовжити?" Так, бажаю! А кнопка не було натиснуто!
  2. Навіщо фото з паспортом цілком? Я завантажила селф з фото, датою народження, і серією та номером закрила (то звідки я цього вам знати не потрібно). Надішліть докази того що можна буде в разі чого видалити акаунт повністю з УСІМА даними без можливості відновлення.
  3. Паспорт не потрібен взагалі. Я вважаю тому є моє фото, адреса, дата народження. Цього достатньо що б перевірити людину з усіх боків!

Вам Александра, как девушке👧 педантичной отвечаем тоже попунктно

1. Вас не зарегистрируют😛 "как исполнителя" поскольку
    1. вы уже закрываете какие-то данные паспорта. а сервису нужны с вас данные "по максимуму"
    2. вы придирчивый клиент и потом будете создавать проблемы "качая права", судять с сервисом, создавать прочий геморрой.
  2. Как клиент вы уже зарегистрировались (есть аккаунт) и уже слили свои данные которые "не закрыли")). Можете создавать заказы как заказчик.
  3. Те данные что Вы уже слили уже никак не удалить из базы сервиса (даже если "типа" будете удалять Настройки профиля » Удаление профиля » Удалить).
  4. Данные по вашей персоне уже служебные данные сервиса "на вас". Именно благодаря им вас идентифицируют как нежелательного исполнителя с претензиями и "подсовывают свинью" (делают каверзы) имитируя (типа) "плохой интернет".