Один замовник негарно вчинив, інший не знає як скасувати замовлення😕

Опубліковано IVAZ 
:: 04 чер. 2020 - 16:42

Сайт
(не рекомендую)
Номер завдання

Зареєстрований на кабанчике як фахівець (інтереси яких там практично ніяк не захищені😕).

Взяв замовлення на установку ванни в травні 2020. Созвонился з клієнтом (Alexandr), він сказав йому ще потрібно обміркувати і пізніше набере. Через кілька днів я сам перенабрати клієнта на рахунок монтажу, на що отримав відповідь, що монтаж відкладається. Я продовжив виконання завдання на кабанчика. А недавно побачив що замовлення нібито мною виконано, закритий і відповідно - списання комісії. На мої претензії в службу підтримки була отримана відповідь, що з клієнтом зв'язалися і він підтвердив виконання.
Відповідь сервісу:

Добрий день. Замовник підтвердив, що ви виконали його замовлення і отримали оплату в розмірі 500 грн., Тому ми не повернемо вам оплату за доступ до сервісу. Ми змінили суму до оплати. Якщо ви точно не виконували це замовлення, рекомендуємо зв'язатися з замовником, щоб розібратися в ситуації.
Як тільки замовник повідомить нам, що сталося непорозуміння, ми переглянемо наше рішення.

Проблема в тому, що так як замовлення закритий у мене немає доступу до контактів замовника. Сума не велика, але неприємно бути обдуреним.

У лютому цього року взяв замовлення, виявилося він не актуальний. Замовник не вміє користуватися сервісом, зробити відмова не знає як (швидше за все йому допомогли при реєстрації).
Консультант порталу сказав розуміє але нічого зробити не може.

Рекомендуємо вам підписуватися тільки на зрозумілі замовлення з ціною, яка вас влаштовує (або стоїть "Ціна обговорюється").

Довелося самому поставити відмову і втратити рейтинг. Або ж завдання закриється автоматично (як виконана) і знімуть кошти. Неодноразово раніше траплялося (не завжди контролював, сам винен).