Форумы
Отзывы о сервисе ‹Кабанчик› » Обман : Мошенничество : Кидалово
Сайт
Мою заявку не брали в роботу 2 дні, потім з'явився майстер, все уважно, детально, зробила предоплату і пропав.
Пишу в підтримку вони не відповідають, телефону немає, в чаті сидить якийсь бот, який все по кругу. Написала заяву в поліцію і кіберполіцію.
Дуже дивна поведінка, як для такого сервісу. Може це якась схема співробітників. - відповідь на повідомлення. Ваше опрацювання, це відповідь на лист - "нам дуже шкода, що сталася така ситуація."
- Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставлять комментарии
- 4 просмотра
Підтверджую та видаляю…
Підтверджую та видаляю додаток. Розводняк на кошти. Ні в якому разі не користуйтесь цією платформоюю