Жахлива платформа. Майстри розводять на гроші і потім "нам дуже шкода, що сталася така ситуація."

Опубликовано Евгения Руденко (замовник) 07 Май. 2026
 14 1
Форумы
Отзывы о сервисе ‹Кабанчик› » Обман : Мошенничество : Кидалово
Сайт

Мою заявку не брали в роботу 2 дні, потім з'явився майстер, все уважно, детально, зробила предоплату і пропав.

Пишу в підтримку вони не відповідають, телефону немає, в чаті сидить якийсь бот, який все по кругу. Написала заяву в поліцію і кіберполіцію.

Дуже дивна поведінка, як для такого сервісу. Може це якась схема співробітників. - відповідь на повідомлення. Ваше опрацювання, це відповідь на лист - "нам дуже шкода, що сталася така ситуація."