Не раджу кабанчик. Здирництво. Довбанутий сайт.

Жарияланған Танечка Сухина (заказчик) 27 Нау. 2021
 70 1
Форумдар
‹Megamaster.kz› қызметі бойынша кері байланыс » Шағымдар мен теріс пікірлер
Сайт

Довбанутий сайт, таких ще не бачила. Не раджу. Здирництво.

Менеджера взагалі одні барани. Відповідь дати неможуть, і задати теж. Особливо менеджер Анастасія - тупа до жаху вівця. Міняйте менеджерів які дають відповіді на питання.

Блокують практично всіх і не кажучи причину, але щоб розблокували просять гроші заплатити. Є дзвінок і запис.

Одни мошенники и спам в объявлениях, служба модерации никакая, колхозная, сплошной игнор и безразличие!